Nowoczesne obrazy – po co są w naszych mieszkaniach?

Funkcja obrazów w naszych współczesnych domach uległa w ostatnich czasach sporym zmianom. O ile jeszcze w przedwojennych czy powojennych domach naszych dziadków uważane były za wyraz prestiżu oraz dobrego smaku, dzisiaj stare, olejne obrazy, nie odczyszczane od lat, a więc zaciemnione od zaślepionego werniksu poszły do lamusa lub zostały sprzedane do desy. Wczorajsze malarstwo powoli odchodzi w niepamięć i znajduje dla siebie miejsce w muzeach jako artefakty. Do nowoczesnych domów wkraczają te, które są w stanie podkreślić naszą indywidualność oraz gust.

Na czym polega nowoczesne malarstwo użytkowe?

Dzisiaj obrazy przedstawiają się nieco inaczej i pełnią nieco odmienne funkcje niż jeszcze jakiś czas temu. Nie znaczy to jednak, że dzisiaj nie są nam po to, aby ozdabiały ściany naszych mieszkań. Fotoobraz  jest wyrazem dzisiejszego, uwspółcześnionego malarstwa, który w pierwszej kolejności ma służyć ozdobie oraz stanowić dopełnienie kompozycji, którą sobie zaplanowaliśmy we wnętrzu poszczególnych pomieszczeń. Obrazy drukowane są na specjalnych, trwałych płótnach, nie blakną, a za ich pomocą wystrój mieszkania można bardzo szybko zmienić na inny.

Gdzie kupujemy obrazy?

Najwygodniejszym miejscem do zamawiania własnych, indywidualnie wybranych obrazów jest Internet – to tam znajdziemy najszerszą ofertę, doskonałe ceny oraz możliwość dopasowania przygotowywanego dla nas projektu pod nasze indywidualne zamówienie. Wtedy mamy pewność, że element, który zamówimy, będzie nam odpowiadał zawsze w stu procentach.

2 Myśli “Nowoczesne obrazy – po co są w naszych mieszkaniach?

  1. Moje dzieci zamówiły mi takie płótno, chociaż byłam przeciwna. Ale muszę przyznać, że wygląda całkiem nieźle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *